Zapozičajte si Instax Square SQ1 a zachyťte svoje špeciálne okamihy

Hľadáte spôsob, ako uchovať tie najdôležitejšie momenty z Vašej svadby, rodinnej oslavy, alebo firemnej akcie? Fujifilm Instax Square SQ1 je pre Vás to pravé! Tento kompaktný a štýlový fotoaparát prináša sofistikovaný dotyk retro šarmu do digitálneho veku.

Výhody Instax Square:

 1. Instantné fotografie: Fotoaparát vytvorí krásne snímky veľkosti štvorca v priebehu niekoľkých sekúnd, takže si môžete vychutnať svoje spomienky okamžite. Veľkosť fotografie je 62 mm x 62 mm, čo poskytuje dokonalý formát pre vaše spomienkové fotografie. Vyvolanie fotografie of vyfotenia trvá 90 sekúnd.
 2. Jednoduché ovládanie: Instax Square SQ1 je navrhnutý pre jednoduché používanie. Stačí ho zapnúť a stlačiť spúšť. Fotoaparát disponuje ako klasickým režimom fotenia, tak i režimom selfie, pri ktorom hlavne využijete vstavané zrkadlo. Medzi dvojitým režimom fotenia môžete prepínať jednoduchým otočením objektívu z polohy „zapnuté“ do polohy „selfie“. Tento režim je navrhnutý špeciálne na fotenie z krátkej vzdialenosti, pričom zaisťuje najlepšie zaostrenie a expozíciu snímky zmenou polohy objektívu.
 3. Kvalitné snímky: Fotoaparát má integrovaný blesk, ktorý zabezpečuje jasné a dobre osvetlené snímky v rôznych svetelných podmienkach.
 4. Selfie zrkadlo: Instax Square SQ1 je vybavený selfie zrkadlom, čo umožňuje jednoduché fotografovanie seba a svojich priateľov.
 5. Optický zoom a zaostrovanie: S optickým zoomom môžete zväčšiť akýkoľvek objekt až 0,4×. Fotoaparát sa ľahko zaostrí na objekty vzdialené aspoň 30 cm.

Ako to funguje:

 1. Vyberte si počet fotoaparátov a počet fotografií
 2. Vyberte si z našich doplnkových služieb
 3. Vyplňte dátum Vašej akcie a ďalšie informácie
 4. Všetko vám odošleme na vami zadanú adresu, alebo do najbližšieho Z-Boxu 2-3 dni pred začiatkom akcie, prípadne podľa dohody
 5. Po akcii nám fotoaparáty pošlete naspäť

Doplnkové služby

 • Zapožičanie rekvizít
 • Zakúpenie knihy hostí

Cena:

Fotoaparáty vám zapožičiame zadarmo. Zaplatíte iba za počet fotografií, 1ks = 1,50 eur

Doplnkové služby:

 • zapožičanie rekvizít + 10€
 • zakúpenie knihy hostí + 35€